Центри європейської інформації України стали інформаційними партнерами проекту «Тераз Вроцлав»

16 квітня у Києві відбулося урочисте підписання Протоколу про наміри між проектом «Тераз Вроцлав», Бюро Промоції Муніципалітету міста Вроцлава та Мережею центрів європейської інформації України. Даний документ декларує співпрацю у сфері промоції європейської освіти, а також різноманітних аспектів європейської інтеграції.

Відтепер більше дізнатися про можливості навчання у Вроцлаві та про саме польське місто можна у Центрах європейської інформації України.

Координатор ініціативної групи Мережі центрів європейської інформації України Оксана Бондар зауважила: «Проект «Тераз Вроцлав» неодноразово підтримував ініціативи центрів європейської інформації, зокрема, конкурс на тематику толерантності серед шкільної та студентської молоді, що проходив наприкінці 2009р. під егідою Мережі центрів європейської інформації. Ми впевнені, що наші майбутні спільні ініціативи ще більше сприятимуть європейській інтеграції української молоді». Представники центрів європейської інформації із Вінниці, Івано-Франківська, Луганська, Чернівців, Львова, Кіровограда та Хмельницького, які були присутні на підписанні Протоколу, також зазначили, що співпраця з проектом «Тераз Вроцлав» відкриває нові можливості для української молоді у пізнанні Європи.

Сьогодні у Вроцлавських навчальних закладах навчається понад 1,5 тисячі українців. За результатами діяльності проекту «Тераз Вроцлав» на безоплатній основі здобувають освіту 154 студенти із України, Білорусі, Молдови, Росії, Казахстану, Туркменістану і Узбекистану.

Під час зустрічі представники Мережі центрів європейської інформації та проекту «Тераз Вроцлав» обговорили можливі форми подальшої співпраці та запланували спільні заходи. Зокрема, це проведення заходів в рамках Дня Європи-2010 та в рамках Міжнародного Освітнього Тижня у листопаді 2010 за підтримки проекту «Тераз Вроцлав». Восени представники Мережі центрів європейської інформації візьмуть участь у навчальному візиті до м. Вроцлава в межах проекту «Тераз Вроцлав».

***

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями і забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Портал Мережі: http://ukrcei.org.

«Тераз Вроцлав» – це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції – запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Інформаційний офіс проекту функціонує на території Вроцлавського економічного університету. Проект «Teraz Wrocław» пропонує абітурієнтам два шляхи навчання – на платній основі, а також – за результатами конкурсу – безплатно. Найкращі кандидати, що мають високі бали в атестаті та добре знають польську мову, завдяки “Teraz Wrocław” можуть претендувати на звільнення з оплати за навчання.

Веб-сайт проекту: http://study-in-wroclaw.pl.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: