Центри європейської інформації підвищують свій професійний рівень

6-9 лютого у м. Чернівці відбувся тренінг із залучення додаткових ресурсів (фандрейзингу) для Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації, створеної за ініціативи та  підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду "Відродження". Захід організовано Товариством "Український Народний Дім в Чернівцях".

6-9 лютого у м. Чернівці відбувся тренінг із залучення додаткових ресурсів (фандрейзингу) для Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації, створеної за ініціативи та  підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду “Відродження”. Захід організовано Товариством “Український Народний Дім в Чернівцях”.

Метою тренінгу для центрів європейської інформації (ЦЄІ) було підвищення спроможності учасників мережі центрів європейської інформації залучати додаткові ресурси для забезпечення стабільної діяльності з підвищення обізнаності  громадськості України з євроінтерграційної тематики через вивчення основних напрямків та технологій роботи з донорами (меценатами, спонсорами, благодійниками).

У заході взяли участь представники 20 центрів європейської інформації, що діють на базі обласних наукових універсальних бібліотек та представник ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету.

За участю кваліфікованих тренерів учасники ознайомилися із концепцією фандрейзингу та  потенційними джерелами фінансування; детально розглянули мотивацію різних донорів та планування фандрейзингової кампанії центрами; визначили і вивчили можливі способи та інструменти залучення ресурсів та  обмінялися досвідом фандрейзингу .

Вміння залучати додаткові ресурси дає можливість ЦЄІ вивести їх інформаційно-просвітницьку  діяльність на якісно новий рівень та більш повно задовольняти потреби громадян в отриманні об’єктивної та актуальної інформації про європейську інтеграцію.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Дарини Наконечної, координатора проектів Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”: (044) 461 95 00, nakonechna@irf.kiev.ua.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: