Центр надання адміністративних послуг в Івано-Франківську покращить обслуговування

В Івано-Франківську презентовано проект “До європейської якості послуг Центру надання адміністративних послуг – через співпрацю громади та влади”

28 листопада в Івано-Франківську презентовано проект “До європейської якості послуг Центру надання адміністративних послуг – через співпрацю громади та влади”. Проект здійснюють Молодіжний громадський центр “Еталон” і виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” міжнародного фонду “Відродження”.

Як запевнив керівник ЦНАП Руслан Панасюк, уже через сім місяців клієнти Центру забудуть про черги, скоротиться кількість необхідних для подання документів, як це відбувається, наприклад, у країнах Прибалтики. Саме на досвід Литви й Естонії орієнтувалися при написанні проектної документації для івано-франківського ЦНАП.

Планується, що записатися на прийом до спеціалістів Центру можна буде навіть через Інтернет. Після запису в “електронну чергу” клієнт отримає порядковий номер, завдяки якому точно знатиме, коли матиме змогу звернутися безпосередньо до фахівців. Також швидко й без зайвих зусиль можна буде дізнатися, на якому етапі перебуває розгляд звернення.

“У рамках проекту буде розроблено спеціальне програмне забезпечення, придбано необхідне устаткування та проведено навчання спеціалістів ЦНАП і широку інформаційну кампанію для мешканців міста”, – розповіла керівник проекту Мар’яна Озорович. Очікується, що в підсумку можна буде в середньому на 15% скоротити час, необхідний для отримання тих чи інших послуг, а сама робота ЦНАП стане ще відкритішою.

Центр надання адміністративних послуг в Івано-Франківську як структурний підрозділ виконавчого комітету міськради (другий в Україні після Вінниці) запрацював 7 жовтня 2010 року. За словами мера Віктора Анушкевичуса, за цей час ЦНАП прийняв понад 40 тисяч людей.

МГЦ “Еталон”
(0342) 50 25 25
office@mgcetalon.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: