Центр надання адміністративних послуг у Хмельницькому буде відкрито найближчим часом

У Хмельницькому відбулася регіональна конференція “Досвід створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”

17 липня у Хмельницькому відбулася регіональна конференція “Досвід створення Центру надання адміністративних послуг у м. Хмельницькому”. Захід провела ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерт із правових питань ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” Нестор Швець розповів про правові засади надання адміністративних послуг, представивши законопроект “Про адміністративні послуги”. За його словами, закон уже на часі й він потрібен органам влади й суспільству в цілому.

Презентацію проекту зі створення ЦНАП провів його керівник Ігор Бригілевич. Він виокремив кілька етапів: інформування громадян і вивчення їхньої думки про послуги, розробка нормативно-правових документів, які стосуються надання адміністративних послуг, навчання персоналу. За його словами, реалізовано фактично всі передбачені заходи, а робоче відкриття ЦНАП відбудеться за 2-3 тижні.

Досвід посадовців Хмельницької міськради, які вже майже рік займаються цією тематикою в рамках створеної робочої групи, представили керуюча справами міськради Людмила Черевченко та голова колегії Інформаційно-аналітичного центру “Хмельницькі ініціативи” Валентина Андріїшина.

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: