Центр муніципальних послуг у Кременчуці відкриють наступного року

Центр муніципальних послуг (ЦМП) у місті Кременчук (Полтавська область) буде відкрито 2013 року

Центр муніципальних послуг (ЦМП) у місті Кременчук (Полтавська область) буде відкрито 2013 року. Про це 13 вересня в Полтаві повідомив Андрій Мельник, президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), яка втілює ініціативу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”. Партнерами у виконанні проекту є виконком Кременчуцької міської ради та КП “Міськоформлення”.

За словами Андрія Мельника, Центр буде окремим структурним підрозділом міськвиконкому. У ньому заплановано створити 28-30 робочих місць, але штату виконкому не розширюватимуть.

За інформацією президента АСМБР, у ЦМП працюватимуть представники структурних підрозділів міськвиконкому та державних органів, які й зараз надають населенню адміністративні послуги, але розпорошені територіально, що створює значні труднощі та незручності для замовників. ЦМП працюватиме за принципом “єдиного вікна” та “єдиного офісу” для ефективного й результативного надання адміністративних послуг фізичним і юридичним особам Кременчука.

Контакти:
Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку
Андрій Мельник
(0536) 791 602
info@apibd.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: