Центр Європейської інформації відкривається у Чернігові

18 квітня 2006 року о 12.00 в приміщенні Чернігівської обласної бібліотеки імені Короленка за участі представників Міністерства економіки України та Міжнародного фонду "Відродження" відбудеться відкриття Центру Європейської Інтеграції

18 квітня 2006 року о 12.00 в приміщенні Чернігівської обласної бібліотеки ім. Короленка відбудеться відкриття Центру європейської інтеграції. Участь у відкритті візьмуть представники Міністерства економіки України та Міжнародного фонду “Відродження” — Ірина Солоненко, директор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” (МВФ), Дмитро Шульга, менеджер Європейської програми МФВ, Світлана Білоус, координатор Консорціуму центрів європейської інформації,. Всіх присутніх привітають начальник відділу зовнішніх зносин Чернігівської ОДА Валерій Кокоть, директор бібліотеки Петро Грищенко, представники Центру “АХАЛАР” Сергій Трофименко та Юрій Усович.

Валерій Кокоть розкаже про важливість діяльності Центру, завдяки роботі якого громадськість області зможе отримати будь-яку інформацію щодо різних аспектів євроінтеграції.

Петро Грищенко конкретизує, яку саме інформацію можна отримати в Центрі. Його відвідувачі матимуть широкий доступ до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про засади функціонування Європейського Союзу, діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

Юрій Усович розповість про режим роботи Центру. Він також розкаже, що діяльність Центру проходитиме в рамках проекту “Створення Чернігівського регіонального інформаційного центру з питань європейської інтеграції”. Проект реалізується громадською організацією “АХАЛАР” та Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім.. Короленка за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Сергій Трофименко поінформує журналістів про те, що інформаційний центр Чернігова функціонуватиме в рамках Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації, створеного в листопаді минулого року за ініціативи Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Такі центри вже працюють у Луцьку, Одесі, Донецьку, Хмельницькому, Вінниці, Рівному, Ужгороді, Полтаві, Cумах, Дніпропетровську. А тепер ще і у Чернігові. Протягом 2006 року центри будуть відкриті і в решта регіонах України.

Відкриття Центру відбудеться 18 квітня 2006 року о 12.00 в приміщенні бібліотеки ім. Короленка за адресою: проспект Миру, 41, відділ технічної інформації, 2-ий поверх.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: