Центр “Доброчин” розпочав втілення проекту “Реалізація прав громадян на самоврядування”

З 1 липня Центр "Доброчин" розпочав втілення проекту "Реалізація прав громадян на самоврядування", в рамках якого передбачається розробка Положення "Про створення та діяльність ОСН в м. Чернігові" та проведення лобістської кампанії по прийняттю Положення.

Громадянське суспільство Чернігова, яке зараз активно розвивається, фактично позбавлене права на механізми участі в місцевому самоврядуванні. В цих умовах, головним завданням на сьогодні для громадських організацій та активних громадян є участь у процесі розробки, лобіювання і прийнятті “Положення про ОСН”, завдяки якому громада зможе перебрати на себе частку повноважень місцевого самоврядування. ОСН зможе вирішувати наступні завдання: створювати умови для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України; задовольняти соціальні, культурні, побутові та інші потреби жителів через сприяння у наданні їм відповідних послуг; приймати участь реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

З 1 липня Центр “Доброчин” розпочав втілення проекту “Реалізація прав громадян на самоврядування”, в рамках якого передбачається розробка Положення “Про створення та діяльність ОСН в м. Чернігові” та проведення лобістської кампанії по прийняттю Положення.

Довгостроковим результатом втілення цього проекту має стати прийняття Положення, що сприятиме залученню муніципальної громадськості до вирішення проблем місцевого значення.

Діяльність буде проходити за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: