Центр адмінпослуг у Вознесенську врахував рекомендації експертів щодо покращення роботи

Центр надання адміністративних послуг у місті Вознесенськ врахував 21 з 27 рекомендацій щодо покращення його роботи

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті Вознесенськ (Миколаївська область) врахував 21 з 27 рекомендацій щодо покращення його роботи. Рекомендації підготувала МБО “Фонд громади Вознесенська” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Зокрема, керівництво ЦНАП врахувало такі рекомендації: розширення спектру пропонованих адмінпослуг у сфері землекористування й архітектури, створення на сторінці центру тематичного розділу “нормативно-правові акти”, створення територіальних інформаційно-консультативних підрозділів у різних районах міста, надання супутніх послуг, налагодження системи електронного документообігу в Центрі, налагодження системи зворотного зв’язку через сторінку ЦНАП.

Крім того, за результатами громадської адвокасі-кампанії органи місцевого самоврядування ухвалили такі рішення:
– розпорядження міського голови №67-р “Про призначення відповідальних за своєчасне подання та оновлення інформації до Реєстру адміністративних послуг” від 2 червня 2014 року;
– розпорядження міського голови №68-р “Про затвердження режиму роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Вознесенську” від 3 червня 2014 року, згідно з яким ЦНАП буде працювати 47 годин на тиждень замість 42 – мінімуму, визначеного законом;
– рішення міської ради №16 “Про виконання плану роботи Вознесенської міської ради у першому півріччі 2014 року та затвердження плану роботи міської ради на друге півріччя 2014 року” від 20 червня 2014 р.
 
Детальніше з пропозиціями та заходами щодо їх впровадження можна ознайомитися на сторінці Центру.

Контакти:
МБО “Фонд громади Вознесенська”
Вікторія Бальцер
097 51 85 855
voz-cf@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: