“Тримаймо стрій”. Фонд запускає відкритий конкурс для волонтерських ініціатив

Міжнародний фонд “Відродження” спільно з Європейським Союзом оголошує перший з початку великої війни відкритий конкурс. Ми хочемо підтримати волонтерів та волонтерок, які вже понад 50 днів роблять абсолютно неймовірні речі.

З початком повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року, діяльність волонтерів в Україні набула нового небаченого розмаху. Зараз волонтерським організаціям важливо продовжувати бути у строю, зберігати темпи роботи та мотивацію. Ветеранські організації, у свою чергу, також стали центрами тяжіння в своїх громадах та зосереджені на підтримці людей, які постраждали від війни. Цей конкурс орієнтований на підтримку волонтерських та ветеранських об’єднань, які разом зі своїми спільнотами та місцевими громадами прокладають шлях до української перемоги.

Мета конкурсу – допомогти волонтерським та ветеранським об’єднанням посилити та зберегти свою інституційну стійкість та сприяти розбудові соціальної згуртованості, самоорганізації, взаємодопомоги, відновленню безпечного середовища у громадах.

Деталі конкурсу, а також аплікаційну форму дивіться на сторінці конкурсу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: