Трудову дискримінацію людей старшого віку обговорять на прес-конференції

29 липня о 12:00 у Харкові відбудеться прес-конференція “Результати дослідження масштабів трудової дискримінації людей старшого віку (на прикладі Харківської області)”

29 липня о 12:00 у Харкові, в інформагенції “Status Quo” (вул. Артема, 46), відбудеться прес-конференція “Результати дослідження масштабів трудової дискримінації людей старшого віку (на прикладі Харківської області)”. Захід організовує Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За результатами проведеного дослідження, кожна третя людина 40-59 років стикається з віковою дискримінацією у сфері праці.

В Україні зареєстровано близько 1,8 млн. безробітних, серед яких близько третини становлять люди віком від 40 до 59 років.

Контакти: Харківський інститут соціальних досліджень, Світлана Щербань, 097 854 25 88, svetlanakharkov@mail.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: