Триває реєстрація на участь у XIV Всеукраїнській конференції з питань самоорганізації населення

21 червня в Києві відбудеться XIV Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Чи перспективні «перспективні плани»: як надалі об’єднуватимуться громади?»

21 червня в Києві відбудеться XIV Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Чи перспективні «перспективні плани»: як надалі об’єднуватимуться громади?»

Захід проводить ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою конференції є обговорення практики формування спроможних громад та, зокрема, ролі перспективних планів у цьому процесі. Під час заходу будуть представлені результати всеукраїнського дослідження на цю тему, яке проводилося аналітиками Асоціації сприяння самоорганізації населення.

До участі у заході запрошуються: представники органів державної влади чи місцевого самоврядування, лідери громадських об’єднань чи органів самоорганізації населення, менеджери міжнародних проектів у сфері децентралізації, науковці та експерти.

На конференції будуть розглядатися такі питання:

1) Перспективні плани та їх роль у процесі об’єднання територіальних громад в Україні. Чи виконали вони свою місію?

2) Наскільки спроможні новострорені ОТГ? Які критерії їх спроможності?

3) Закордонний досвід примусового (адміністративного) об’єднання громад: уроки для України

4) За якими критеріями об’єднувати громади далі?

Конференція проходитиме у форматі панельних дискусій.

Організатори забезпечують харчування учасників конференції у період її проведення, відшкодовують витрати на проїзд в межах вартості квитків на потяг (купе або 2 клас в поїздах Інтерсіті) чи автобус.

Заявки на участь у конференції приймаються до 03 червня 2019 року (включно) за адресою samoorg@ukr.net у вигляді мотиваційного листа (не більше 1 сторінки). Документи, що надіслані після вказаного терміну, розглядатися не будуть.

Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах. Учасники, що пройшли конкурсний відбір отримають підтвердження до 10 червня (включно).

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся В’ячеслава Кіщенко на адресу kishchenkovv@ukr.net або за телефоном +38 048 738 68 30.

 

Захід проводить ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”  за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Безперспективні перспективні плани: як надалі об’єднуватимуться громади України?».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: