Триває голосування за учасників другого сезону проекту «Нові лідери»

Близько 500 учасників подали анкети на реєстрацію в національному телепроекті «Нові лідери», що виходить на телеканалі ICTV. Голосування за лідерів розпочнеться 15 травня і триватиме до 23 травня.

Близько 500 учасників подали анкети на реєстрацію в національному телепроекті «Нові лідери», що виходить на телеканалі ICTV. Голосування за лідерів розпочнеться 15 травня і триватиме до 23 травня.

Про це повідомляє Детектор Медіа з посиланням на прес-службу телеканалу.

Зазначається, що наразі йде опрацювання всіх заявок. Голосування проходитиме на сайті novilidery.com, проголосувати можна один раз і лише за одного лідера.

Згідно з повідомленням, у цьому році менше учасників подали заявки на участь у проекті. Організатори пов’язують це «із більш складними вимогами до лідерів», до участі у другому сезоні приймались ідеї лише національного масштабу.

«26% заявок на участь у другому сезоні масштабного проекту подали жінки, 74% анкет отримали від чоловіків. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Дніпропетровська, Одеська та Харківська області. Щонайменше одна людина представляє кожну область країни, хоча традиційно перше місце займає Київська область», – йдеться в повідомленні.

Керівник Департаменту Інтернет-проектів телеканалу ICTV Ольга Тищук розказала, що найбільше програм отримали щодо державного управління, соціального захисту і економіці, найменше – правових і воєнної тематики.

Після відбору 50 найкращих претендентів лише восьмеро потраплять до фінального телевізійного шоу.

Як писав «Детектор медіа», ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери». Прийом анкет до участі в проекті триває до 30 квітня.

Нагадаємо, 15 листопада відбувся фінал національного телепроекту «Нові лідери» на телеканалі ICTV. У фінал вийшли троє учасників – Ольга Матюшина, Сергій Замідра та Максим Бородін.

Перший сезон проекту завершився перемогою маріупольця Максима Бородіна, який бореться за чисте повітря у промислових регіонах. На виграні гроші його команда закупила сучасне обладнання для вимірювання і контролю забруднень повітря.

Суспільно-політичний проект «Нові лідери» започатковали група StarLightMedia і 34 громадські організації. Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного проекту, який вийде на телеканалі ICTV у форматі талант-шоу в жовтні, а переможець отримає приз у розмірі понад 1 млн грн для реалізації ідеї, з якою він/вона прийшов/ла на проект.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: