Три Центри правової допомоги на Хмельниччині запрацюють уже цього року

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці почнуть працювати не з 1 січня 2013 року, як передбачає закон “Про безоплатну правову допомогу”, а з жовтня 2012 року

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці почнуть працювати не з 1 січня 2013 року, як передбачає закон “Про безоплатну правову допомогу”, а з жовтня 2012 року. Упродовж жовтня-грудня Центри фінансуватиме програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Про це домовилися директор програми Роман Романов і директор Центру правової реформи й законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України Андрій Вишневський.

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Роман Романов і Андрій Вишневський провели співбесіди з претендентами на посади керівників Центрів, а також оглянули варіанти приміщень. Планується, що договори оренди приміщень буде укладено найближчим часом.

“Верховенство права”
Роман Романов
(044) 482 03 63
romanov@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: