Три роки членства України в Енергетичному Співтоваристві: прес-конференція

17 квітня о 10:00 у Києві відбудеться прес-конференція “Головування в Енергетичному Співтоваристві: чи стане Україна зразком для реформ?”

17 квітня о 10:00 у Києві (ІА “Українські новини”, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція “Головування в Енергетичному Співтоваристві: чи стане Україна зразком для реформ?” Захід присвячено підсумкам трьох років членства України в Енергетичному Співтоваристві.

Під час прес-конференції буде презентовано дослідження “Третій рік в Енергетичному Співтоваристві: досі не складається”, яке здійснив Аналітичний центр “Діксі Груп” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

У дослідженні висвітлено динаміку змін у сферах газу, електроенергії, нафти й нафтопродуктів, відновлюваних джерел енергії, енергоефективності, охорони довкілля, соціальних питань тощо. Дослідження містить інформацію про стан виконання директив і регламентів ЄС, які мало бути впроваджено в Україні, а також аналіз основних подій і рішень в енергетичному секторі України впродовж 2013 – початку 2014 року.

Учасники:
– Олена Павленко, президент Аналітичного центру “Діксі Груп”;
– Роман Ніцович, керівник програм Аналітичного центру “Діксі Груп”;
– Богдан Соколовський, незалежний експерт;
– Ільдар Ґазізуллін, директор економічних програм Українського інституту публічної політики.

Акредитація триває до 18:00 16 квітня.

Контакти:
Аналітичний центр “Діксі Груп”
Вікторія Тороп
095 455 50 39
vi.kycja@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: