Третя хвиля громадських радників розпочинає навчання у Харкові

Це - другий регіональний набір, який об’єднав 36 переможців конкурсного відбору з чотирьох східних областей.

19 вересня у Харкові на базі  правового клубу «PRAVOKATOR», стартував навчальний курс для третьої хвилі громадських радників. Цього разу навчатимуться представники східних областей: Харківської, Донецької, Луганської та Полтавської. Попередні випуски громадськиї радників навчались в Києві та Одесі.

Це – другий регіональний набір, який об’єднав 36 переможців конкурсного відбору з чотирьох східних областей.

Інститут громадських радників – новий. Він створений у 2017 році для того, щоб мешканці віддалених громад, де відсутні професійні юристи, могли швидко й з перших вуст отримати допомогу в найбільш розповсюджених правових питаннях. На оголошення першої хвилі набору громадських радників відгукнулось 450 кандидатів з різних регіонів України, з яких для навчання обрали 24 осіб.  

Учасники, після навчального курсу, який складається з трьох модулів на теми прав людини, запобігання дискримінації, самоврядування, впливу та контролю за владою отримують свідоцтво. В якості громадських радників, після повернення додому, вони надаватимуть правову інформацію, перенаправлятимуть людей до відповідних інституцій, допомагатимуть громадам спільно вирішувати правові проблеми.

Оголошення про наступні набори заплановані на 2019 рік. Слідкуйте за оновленнями на сайті та Фейсбук-сторінці Міжнародного фонду «Відродження». 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: