Третій національний форум з дитячої паліативної допомоги

26-27 вересня у Києві пройде Третій національний форум з дитячої паліативної допомоги – конференція, присвячена наданню допомоги тілу, розуму та душі хворої дитини.

Дітей з хворобами, які загрожують життю, неможливо вилікувати, проте їм можливо подарувати справжнє дитинство на час, який їм відведено. Форум буде присвячений обговоренням про те, як зробити життя пацієнтів дитячого віку гідним та достойним:

  • Як забезпечити якісне та доступне знеболення?
  • Як паліативна допомога допомагає зберегти гідність пацієнтам дитячого віку та їх родинам?
  • Як зробити послуги паліативної допомоги сталими?
  • Як реалізовуються на практиці програми дитячої паліативної допомоги?

У заході візьмуть участь спеціалісти у сфері дитячої паліативної допомоги з України, США, Польщі,  Грузії та Білорусі.

Детальна програма доступна за посиланням.

Форум пройде у приміщенні Lift99, вул. Володимирська, 101. Початок – о 9:00. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації та отримання запрошення. Акредитація ЗМІ відбуватиметься на місці.

Захід проходить за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за ініціативи Української Асоціації дитячої паліативної допомоги

Довідоково: Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє зберегти та покращити якість життя, забезпечити гідність і права пацієнтів із захворюваннями, які загрожують життю. Адже людина має право на гідне життя і допомогу до самого його завершення, а нелікований біль – це порушення цього права.

Міжнародний фонд «Відродження», усвідомлюючи право кожної людини на гідне життя до останньої миті, протягом останніх 8 років підтримує ініціативи громадянського суспільства, які сприяють розвитку паліативної допомоги. Фонд залучає провідних експертів для навчання медичного персоналу; за підтримки Фонду створено два тренінгові центри паліативної допомоги в Івано-Франківську та Харкові. Окрім цього, Фонд підтримує інформаційні кампанії та культурницькі проекти, які пояснюють українському суспільству, що кожен пацієнт має невід’ємне право на гідні умови життя, адекватне знеболення, підтримку членів родини паліативного пацієнта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: