Тренінг-семінари в рамках проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області»

27 липня та 28 липня 2010 року для представників громадських організацій, органів самоорганізації населення, ОСББ та ініціативних груп буде проведено два одноденних тренінг-семінари: «Написання проектів», «Фінансова та аналітична звітність в проектній діяльності» в рамках проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Просимо охочих зголошуватися до 23 липня 17.00 за тел. (0332) 28-46-84 чи електронною адресою: aspmv@yahoo.com з поміткою «На тренінг».

Місце проведення: Департамент соціальної політики (м. Луцьк, пр. Волі, 4А), актовий зал (ІІ поверх).

Початок тренінгу о 10 год.

Реєстрація учасників: 9.30 год.

На тренінгах розглядатимуться наступні питання: визначення проблеми та оцінка потреб, постановка мети та завдань, план діяльності по проекту, складання бюджету проекту, моніторинг та оцінка проекту, практичні навички публічного захисту проектів, аналітичний звіт та основні вимоги до його складання, фінансовий звіт та основні вимоги до його складання, огляд прикладів документів, які необхідно складати для укладання фінансових угод, основні підходи до здійснення моніторингу й оцінки проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: