Тренінг-семінар «Питання європейської ідентичності для кримської молоді» (м. Сімферополь)

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло» 20, 25 та 27 листопада запрошує до участі у тренінгу «Питання європейської ідентичності для кримської молоді» студентів, представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування, регіональних журналістів.

Захід відбудеться:

  • 20 листопада – у м. Ялта (Ялтинський євроклуб)
  • 25 листопада –  у м. Сімферополь (Центр європейської інформації при Таврійському Національному Університеті)
  • 27 листопада – у м. Сімферополь (Центр європейської інформації при бібліотеці ім. Франко).

На тренінгу будуть розглянуті різні виміри поняття «Європа» та питання європейської ідентичності України та Криму зокрема. У рамках заходу також будуть презентовані можливості участі в європейських навчальних та культурних програмах для кримської молоді та надана корисна інформація щодо роботи Центру європейської інформації міста Сімферополь та подальшої роботи проекту.

Для участі у тренінгу просимо заповнити анкету учасника та не пізніше 22 листопада 2010 року включно надіслати її на адресу: svitlo.simferopol@gmail.com з темою «Анкета на участь у тренінгу». Результати відбору будуть відомі учасникам не пізніше 23 листопада 2010 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгу.

Тренер проекту – Олександра Целіщева (Центр регіонального розвитку «Топ-Кая»).

Програма тренінгу

Контакти: Нікіта Шабанов, Сімферопольська міська молодіжна громадська організація «Світло», +38 066 00-89-666, +38 0652 70-60-73, svitlo.simferopol@gmail.com.

***

Тренінг відбудеться у рамках проекту «Європейська ідентичність кримської молоді». Реалізує цій проект сімферопольська міська молодіжна громадська соціально-екологічна організація «Світло» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: