Тренінги з медіації: конкурс на участь

Оголошено конкурс на участь у тренінгах у межах проекту “Посилення спроможності мережі Центрів правової інформації та консультацій у впровадженні відновних практик у громадах”

Оголошено конкурс на участь у тренінгах у межах проекту “Посилення спроможності мережі Центрів правової інформації та консультацій у впровадженні відновних практик у громадах”. Проект здійснюють громадські організації “Жіночі ініціативи” (Пирятин), “Станіславська правозахисна група” (Івано-Франківськ), “Фонд сільських громад Дворічанщини” (Дворічна), Херсонська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (Херсон), Білозерський районний осередок ГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” (Білозерка), ГО “Комітет самооборони села Стара Збур’ївка” (Стара Збур’ївка), Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я (Херсон).

У межах проекту буде проведено три тренінги за такими напрямами: медіація у шкільному середовищі, медіація у правоохоронній / судовій системі, медіація у громаді.

Теми тренінгів:
– співпраця при вирішенні конфліктів;
– мотиви поведінки в конфлікті: інтереси й потреби, способи їх визначення;
– процедура й етапи медіації, навички медіатора на кожному з етапів;
– складові медіації: ознайомлення, відпрацювання;
– відпрацювання комунікативних навичок (вміння ставити питання і тримати паузу, перефразування, підсумовування);
– етичні принципи роботи медіатора.

Близько 80% тренінгів буде присвячено відпрацюванню практичних навичок у форматі рольових ігор, роботи в малих групах і практичних вправ.

Завдяки тренінгу учасники навчаться:
· виявляти позиції та інтереси сторін у конфлікті;
· створювати й підтримувати атмосферу співпраці та довіри;
· допомагати учасникам конфлікту усвідомлювати свої інтереси й альтернативи, знаходити найкраще рішення;
· ефективно застосовувати комунікативні навички під час медіації та переговорів.

Тренінги триватимуть по 4 дні в місті Пирятин (Полтавська область).

Одна тренінгова група включає 16 учасників. Перевагу надаватимуть умотивованим учасникам, що нададуть листи підтримки від органів місцевого самоврядування чи виконавчої влади щодо впровадження медіації у відповідному регіоні.

Терміни проведення тренінгів і подання анкет для участі:
– “Медіація в шкільному середовищі” – 13-16 серпня. Анкети й листи підтримки з поміткою “Медіація-школа” слід надсилати на електронну адресу pyriatynpravo@gmail.com до 29 липня
– “Медіація у правоохоронній / судовій системі” – 17-20 вересня. Анкети та листи підтримки з поміткою “Медіація-право” слід надсилати на електронну адресу pyriatynpravo@gmail.com до 2 вересня
– “Медіація в громаді” – 8-11 жовтня. Анкети та листи підтримки з поміткою “Медіація-громада” слід надсилати на електронну адресу pyriatynpravo@gmail.com до 20 вересня 2014 року.

Відбір учасників здійснюватиме експертна група у два етапи:
1) огляд анкет;
2) співбесіда та виконання тестових завдань.

Результати буде оголошено електронною поштою не менш ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Витрати учасників тренінгу на проживання й харчування організатори відшкодовують у повному обсязі, витрати проїзд (за наявності первинних документів) відшкодовують у сумі, що не перевищує 425 грн. в обидва боки.

Анкета

Контакти:

ГО “Жіночі ініціативи”

Ірина Таран
(05358) 328 26
050 015 77 47
irinapyriatyn@gmail.com

Наталія Журенко
(05358) 410 30
pyriatynpravo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: