Тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ на 2-денні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику.

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ на 2-денні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінги проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

Дана серія тренінгів буде проводитися у Києві (по суботах та неділях – у неробочі дні) за графіком:

27-28 лютого

4-5 березня

12-13 березня

19-20 березня

Участь у тренінгу – безкоштовна. Кількість учасників тренінгу – до 15 осіб.
На кожен тренінг запрошуємо до 10 учасників із областей, яких організатори забезпечують поселенням та компенсують витрати на проїзд «до» та «з» Києва за наявності квитків (не вище купе чи 2 класу ”intercity”).

За результатами участі у роботі тренінгу учасники отримають сертифікати. Звертаємо увагу: сертифікати видаються лише тим учасникам, які беруть активну участь у всіх частинах тренінгу.
 
Під час тренінгу журналісти отримають такі знання:

  • як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику;
  • про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;
  • про поведінку та правила перетину блок-постів;
  • як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося;
  • про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;
  • правила поведінки під час авіа-нальотів;
  • як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали;
  • як правильно підбирати і користуватися захисним спорядженням (бронежилетом), тощо.

Також програма тренінгу передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок. Для практичного заняття треба мати змінний зручний одяг для виконання вправ (спортивного стилю закрите взуття, бажано водонепроникний одяг теж спортивного стилю, рюкзак для речей першої необхідності). Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.

Для участі у тренінгу необхідно попередньо – не пізніше ніж за 3 дні до дати його проведення заповнити і надіслати реєстраційну форму учасника.

Учасники, яких запросять на тренінг – отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за тел. 050 356 57 58, електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua

Тренінг проводять НМПУ та НСЖУ в рамках проекту, який виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та набуття навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

Контакти: Прес-служба  медіа-профспілки,+380503560901,press@nmpu.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: