Тренінг «Захист права на доступ до інформації»

20 лютого 2010 року у місті Львові відбудеться тренінг «Захист права на доступ до інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інформаційно-правовий центр «Наше право» запрошує громадських активістів для участі у тренінгу «Захист права на доступ до інформації», який відбудеться 20 лютого 2010 року у місті Львові.

В рамках тренінгу учасники здобудуть знання та навики щодо отримання доступу до публічної інформації і ефективних механізмів його захисту, особливостей оскарження незаконних дій посадових осіб щодо надання інформації тощо.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери, працівники судових органів, юристи-практики. Формат тренінгу: інтерактивний тренінг із використання активних методик за циклом «Колба». Тривалість навчання – один день.

До участі запрошуються громадські активісти, представники локальних громадських організацій і органів самоорганізації населення. Перевага надається представникам організацій, які поширюють свою діяльність на територію окремої області, міста чи району.

Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу електронної пошти центру: nashepravo@gmail.com до 16.02.2010 р.

У мотиваційному листі необхідно вказати досвід професійної роботи претендента, а також обґрунтувати потребу в удосконаленні знань у сфері доступу до інформації.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 17.02.2010 р.

Захід проводиться за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна інформація: Інформаційно-правовий центр “Наше право”, e-mail: nashepravo@gmail.com, тел./факс: 0(32) 236-70-49

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: