Тренінг з громадських розслідувань порушень прав вразливих груп

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує конкурс на участь у навчанні проведенню громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення. Завдання тренінгу – надати необхідні знання активістам та експертам, які будуть брати участь у громадських розслідуваннях порушень прав вразливих груп (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує конкурс на участь у навчанні проведенню громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення. Завдання тренінгу – надати необхідні знання активістам та експертам, які будуть брати участь у громадських розслідуваннях порушень прав вразливих груп(наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

Навчання відбудеться 27 – 28 березня 2015 року у Києві. До участі у ньому запрошуються правозахисники та активісти, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав вразливих груп, а також мають бажання брати участь у громадських розслідуваннях протиправних дій правоохоронців по відношенню до представників цих вразливих груп.

Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:

  • відвідувати всі заняття протягом 2 днів;
  • активно брати участь у виконанні практичних завдань;
  • працювати в команді з іншими учасниками.

Звертаємо Вашу увагу на те, що важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність в учасників інформації щодо конкретних випадків порушень прав вразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів. Крім того, учасники тренінгу після отримання відповідних знань в подальшому мають бути вмотивовані на участь в проведенні громадських розслідувань конкретних та системних порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку працівників правоохоронних органів, в тому числі у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчання, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат. До проведення тренінгу будуть залучені експерти Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму.

Кінцева дата реєстрації до участі у навчанні – 16 березня 2015 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 3 днів після кінцевої дати реєстрації.

Навчання проходитиме за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Контакти: Анастасія Малинка, інформаційний менеджер Асоціації УМДПЛ, +38(067)223-14-97, anastasiya.malynka@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: