Тренінг з європейської інтеграції “Формування майбутнього Європи”

7 – 9 липня 2005 року в м. Києві відбулась друга рольова гра – тренінг з європейської інтеграції "Формування майбутнього Європи", учасниками якої були викладачі вищих навчальних закладів та активісти громадських організацій

7 – 9 липня 2005 року в м. Києві відбулась друга рольова гра – тренінг з європейської інтеграції “Формування майбутнього Європи”, учасниками якої були викладачі вищих навчальних закладів та активісти громадських організацій. Проект фінансується спільно Європейською програмою Міжнародного фонду “Відродження” та Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Метою тренінгу було навчити групу осіб, що згодом започаткують професійне проведення рольових ігор з питань європейської інтеграції як елемент “європейської освіти” при університетах і громадських організаціях.

Рольова гра проходила у режимі практичного моделювання переговорного процесу між трьома країнами, що прагнуть вступити до ЄС (Україна, Туреччина, Хорватія), та Європейським Союзом (Комісія, Рада, Парламент, преса) із залученням тренерів з Німеччини. Програму тренінгу розроблено за участю дослідницької групи “Молодь та Європа” Центру прикладних політичних досліджень при Мюнхенському університеті. Використана методика широко застосовується при викладанні європейських студій у вищих навчальних закладах країн-членів ЄС.

Наступним етапом в рамках проекту буде видання навчального посібника щодо методології проведення рольових ігор та проведення додаткового навчального семінару для відібраних учасників обох рольових ігор.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: