Тренінг “Управління міжнародними молодіжним проектами”

1-6 березня 2008 р. у парк-готелі "Сімеїз" (за адресою: АР Крим, сел. Сімеїз, вул. Радянська, 27а) Донецький молодіжний дебатний центр за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження"  проводить  тренінг "Управління міжнародними молодіжним проектами".

1-6 березня 2008 р. у парк-готелі “Сімеїз” (за адресою: АР Крим, сел. Сімеїз, вул. Радянська, 27а) Донецький молодіжний дебатний центр за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”  проводить  тренінг “Управління міжнародними молодіжним проектами”.

Учасниками тренінгу стануть представники громадських організацій, лідери ініціативних груп, у т.ч. євро клубів, та педагоги шкільних і позашкільних закладів, які працюють у сфері неформальної освіти та європейської інтеграції.

Основні компоненти тренінгу:

· європейський вимір проекту;

· управління європейськими проектами;

· неформальний підхід у навчанні.

Особливий наголос буде зроблений на управління проектами в рамках Програми “Молодь в дії”, застосуванню командно-ігрових методів у навчальному процесі, поглибленню базових знань про європейську інтеграцію, міжкультурному навчанні та міжрегіональній комунікації в межах України. 

Тренінговий курс впроваджується в рамках проекту “Інформування та залучення громадськості до процесу європейської інтеграції через участь, розвиток та управління  європейськими проектами”, який реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром у співпраці з громадською організацією “Європейський діалог” та Ресурсним Центром SALTO для країн Східної Європи і Кавказу програми “Молодь в дії” за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Контактна особа:

Андрій Донець

Тел.: 062 345 77 90

е-пошта: debate@cent.dn.ua

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: