Тренінг «Недискримінація: політики та практики втілення у повсякденне життя»

28 лютого - 1 березня в Києві відбудеться дводенний тренінг "Недискримінація: політики та практики втілення у повсякденне життя".

28 лютого – 1 березня в Києві відбудетьсядводенний тренінг “Недискримінація: політики та практики втілення у повсякденне життя”.

До участі запрошуються громадські активісти та активістки, які працюють із темою рівності та недискримінації, представники та представниці соціально уразливих груп. 

Що таке політики недискримінації? Як відбувається менеджмент розмаїття в країнах ЄС? Яким чином громадські організації можуть використовувати ці підходи в своїй роботі та пропонувати їх бізнесу, органам державної влади та місцевого самоврядування? На прикладі успішних світових практик на тренінгу буде розглянуто ці та інші питання та розроблено план їх втілення у нашій повсякденній діяльності. 

Основними експертами та експертками виступлять: 

Сергій Пономарьов – заступник начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності – завідувач відділу з питань недискримінації Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Яна Салахова – співкоординаторка мережі «Ініціатива Розмаїття», спеціалістка з протидії расизму та ксенофобії Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні;

Назарій Боярський – співголова Коаліції з протидії дискримінації в Україні, координатор освітніх програм Центру Громадянських Свобод

Тренінг організовується Центром Громадянських Свобод та проектом «Без кордонів» громадської організації «Центр Соціальна Дія» в рамках діяльності Коаліції з протидії дискримінації в Україні за підтримки Європейської Комісії та Міжнародного фонду «Відродження». 

Участь є безкоштовною. Учасники та учасниці заходу забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами, для іногородніх забезпечується проживання та відшкодовуються транспортні витрати. 

Для участі потрібно до 22 лютого заповнити аплікаційну форму за посиланням.  

Відбір здійснюється по мірі надходження анкет. Пріоритет при відборі учасників буде наданий представникам/представницям організацій-учасниць Коаліції з протидії дискримінації в Україні. Коаліція відкрита до приєднання усіх громадських організацій, які готові підтримати Меморандум Коаліції.

Контакти: Назарій Боярський, +380504112042, n.boiarskyi@gmail.com 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: