Тренінг із активом ОСББ у місті Свердловськ

23 квітня 2010 року у м. Свердловськ буде проведено тренінг із активом ОСББ та ініціативними групами зі створення ОСББ.

Перетворення багатоквартирних будинків комунальної власності в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (самостійних юридичних осіб) є основа житлово-комунальної реформи в Україні. Але актив діючих ОСББ та члени ініціативних груп зі створення ОСББ, переважно, не мають необхідної підготовки для своєї діяльності. З метою рішення цієї проблеми реалізується проект: «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп зі створення ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Виконавець проекту – громадська організація «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум».

Тренінг відбуватиметься у будівлі виконавчого комітету міської ради, вул. Енгельса, 42.

Тривалість – 11.00 -15.00

План тренінгу передбачає вивчення актуальних для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків проблем: захист законних інтересів ОСББ від монополістів – постачальників послуг ЖКГ; формування тарифу на утримання будинку; поточний та капітальний ремонт будинку; відвід прибудинкової території.

Контактна особа:

Володимир Іванов, голова громадської організації «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум», тел/факс (0642) 52-81-31, politsocium@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: