Тренінг із активом ОСББ у місті Сєверодонецьк

9 квітня 2010 року у місті Сєверодонецьк буде проведений тренінг із активом ОСББ та ініціативними групами зі створення ОСББ.

Перетворення багатоквартирних будинків комунальної власності в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (самостійних юридичних осіб) є основа житлово-комунальної реформи в Україні. Але актив діючих ОСББ та члени ініціативних груп зі створення ОСББ, переважно, не мають необхідної підготовки для своєї діяльності. З метою рішення цієї проблеми реалізується проект: «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ у Луганській області» при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Виконавець проекту – громадська організація «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум».

Відповідно до проекту №40297, в м. Сєверодонецьк 9 квітня 2010 року буде проведений тренінг із активом ОСББ та ініціативними групами по створенню ОСББ.

Місце проведення – будівля виконавчого комітету міської ради, вул. Леніна,32.

Час – 11.00 -15.00

План тренінгу передбачає вивчення актуальних для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків проблем: захист законних інтересів ОСББ від монополістів – постачальників послуг ЖКГ; формування тарифу на утримання будинку; поточний та капітальний ремонт будинку; відвід прибудинкової території.

Контактна особа: Володимир Іванов, голова громадської організації «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум»; тел/факс (0642) 52-81-31, e-mail:politsocium@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: