Тренінг із активом ОСББ у м. Петровське

25 травня 2010 року у м. Петровське Луганської області відбудеться тренінг із активом ОСББ та ініціативними групами зі створення ОСББ.

Перетворення багатоквартирних будинків комунальної власності в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (самостійних юридичних осіб) є основою житлово-комунальної реформи в Україні. Але актив діючих ОСББ та члени ініціативних груп зі створення ОСББ, переважно, не мають необхідної підготовки для своєї діяльності.

З метою вирішення цієї проблеми Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» реалізує проект «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

План тренінгу передбачає вивчення актуальних для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків проблем: захист законних інтересів ОСББ від монополістів – постачальників послуг ЖКГ; формування тарифу на утримання будинку; поточний та капітальний ремонт будинку; відвід прибудинкової території.

Місце проведення тренінгу: м. Петровське, будівля виконавчого комітету міської ради, майдан Волі, 1.

Час проведення: 11.00 -15.00

Контактна особа: Володимир Іванов – голова громадської організації «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум», тел/факс (0642) 52-81-31, e-mail:politsocium@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: