Тренінг із активом ОСББ у м. Первомайськ

12 березня 2010 року в м. Первомайськ Луганської області відбудеться тренінг із активом об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп зі створення ОСББ.

Перетворення багатоквартирних будинків комунальної власності в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (самостійних юридичних осіб) є основа житлово-комунальної реформи в Україні. Але актив діючих ОСББ і члени ініціативних груп по створенню ОСББ, переважно, не мають необхідної підготовки для своєї діяльності.

З метою рішення цієї проблеми реалізується проект «Громадський центр: навчання активу ОСББ та ініціативних груп по створенню ОСББ у Луганській області» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Виконавець проекту – громадська організація «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум».

План тренінгу передбачає вивчення актуальних для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків проблем: захист законних інтересів ОСББ від монополістів – постачальників послуг ЖКГ; формування тарифу на утримання будинку; поточний та капітальний ремонт будинку; відвід прибудинкової території.

Місце проведення тренінгу – м. Первомайськ, будівля виконавчого комітету міської ради, вул. Макушкина, 1-а.

Час – 11.00 -15.00

Контакт: Володимир Іванов – голова громадської організації «Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень «Політсоціум», тел/факс (0642) 52-81-31, e-mail:politsocium@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: