Громадська антикорупційна експертиза для ефективного місцевого самоврядування

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Фундація «Відкрите суспільство» запрошують представників громадськості з м. Миколаєва та інших міст Миколаївської області на тренінг «Громадська антикорупційна експертиза для доброчесного и ефективного місцевого самоврядування», що відбудеться 17-18 квітня у Миколаєві.

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Фундація «Відкрите суспільство» запрошують представників громадськості з м. Миколаєва та інших міст Миколаївської області на тренінг «Громадська антикорупційна експертиза для доброчесного и ефективного місцевого самоврядування», що відбудеться 17-18 квітня у Миколаєві.

Нове антикорупційне, податкове та бюджетне законодавство відкриває нові можливості для участі громадян у вирішенні місцевих проблем. Важливо скористатися цими можливостями. Задля підвищення спроможності громадських активістів аналізувати корупційні ризики на місцевому рівні та впливати на рішення влади запрошуємо до участі в тренінгу.

 Учасники тренінгу отримують наступні знання та навички:

  • Оцінка потреб громади та бачення їх вирішення у рішеннях влади;
  • Можливості які дає антикорупційна, податкова та бюджетна реформи;
  • Оцінка типових корупційних ризиків та практик на місцевому рівні;
  • Основні перешкоди на шляху впровадження антикорупційної політики;
  • Як оцінювати успішність антикорупційної політики на місцевому рівні (чи все так однозначно як пишуть у звітах?);
  • Можливості громадського моніторингу, адвокації та впливу громадян на місцеву політику через учать в бюджетному процесі;
  • Предметний аналіз однієї із міських цільових програм на предмет виявлення корупційних ризиків, їх попередження та реагування в разі їх виявлення.

Запрошуємо представників громадських організацій, благодійних фондів, органів самоорганізації населення та неформальних громадських ініціатив опанувати новий інструмент антикорупційного моніторингу та впливу на рішення органів місцевого самоврядування.

Тренери:

Іван Сікора – директор Фундації «Відкрите суспільство», експерт з питань антикорупційної та бюджетної політики, колишній консультант Ради Європи (м. Київ);

Тетяна Золотухіна – експерт ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» з питань адвокасі.

Всі учасники будуть забезпечені унікальними навчальними матеріалами, обідами та кава-брейками. Іногороднім учасникам Фонд забезпечить поселення в двомісних номерах готелю і компенсує проїзд по квитках на автобус або поїзд.

Чекаємо анкети-заявки до 16-00, 15 квітня 2015 р. за адресою:E-mail: fondnikol@gmail.com або тел./факсом: (0512) 47-38-70.

Діяльність здійснюється ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках проекту «Доброчесні муніципальні послуги у м. Миколаєві та області»» в партнерстві з Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», fondnikol@gmail.com, (0512) 47-38-70

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: