Тренінг для журналістів

20-21 лютого 2015 року (п’ятниця-субота) у місті Дніпропетровськ відбудеться дводенний тренінг «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості для журналістів».

20-21 лютого 2015 року (п’ятниця-субота) у місті Дніпропетровськ відбудеться  дводенний тренінг «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики та нові можливості  для журналістів». На захід запрошуються журналісти та редактори друкованих та електронних ЗМІ з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Донецької областей (можуть бути розглянуті заявки на участь у тренінгу і від учасників з інших областей України).

Організатор – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Тренери проекту –  Сергій Сидоренко, редактор сайту «Європейська правда» та Анатолій Марциновський (Internews-Україна, «Газета по-українськи»).

Тренінг включатиме теоретичні, практичні заняття та обмін досвідом з експертами проекту. Учасники зможуть поглибити розуміння процесу євроінтеграції, підвищать свою поінформованість щодо різних аспектів тематики (економічних, політичних, візової проблематики тощо), а також отримають навички пошуку «європейських» інформаційних приводів, які цікаві місцевій аудиторії.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання у Дніпропетровську.

Для участі у тренінгу необхідно до 15 лютого 2015 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на електронну пошту  mgo.sformat@gmail.com (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

Контакти: Ірина Кирилович, МГО «Сучасний Формат», 097 16 83 710, mgo.sformat@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: