Тренінг для студентів «Інвалідність не обмежує!»

18-го лютого 2016-го року з 15:00 до 17:00 в приміщенні Могилянської школи журналістики(адреса - вул. Волоська 8/5, 4 поверх, ауд.410) відбудеться тренінг для студентів «Інвалідність не обмежує!».

18-го лютого 2016-го року з 15:00 до 17:00  в приміщенні Могилянської школи журналістики (адреса – вул. Волоська 8/5, 4 поверх, ауд.410) відбудеться тренінг для студентів «Інвалідність не обмежує!».

Організатори: ВГО людей з інвалідністю «Генерація успішної дії» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в межах проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації» в рамках Кампанії проти дискримінації Коаліції з протидії дискримінації в Україні

Під час тренінгу студенти дізнаються:

  • дискримінація як порушення прав людини, зокрема про дискримінацію за ознакою інвалідності (причини, форми, шляхи подолання);
  • інвалідність (в історичному контексті, моделі інвалідності);
  • роль ЗМІ у запобіганні та протидії дискримінації за ознакою інвалідності;
  • коректнп термінологію по відношенню до людей з інвалідністю;
  • етика спілкування з людьми з різними видами інвалідності.

Захід проводитимуть: 

Юлія Сачук, віце-президент ВГО людей з інвалідністю “Генерація успішної дії”, директрка проекту “Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації!”

Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини, медіаекспертка

Ірина Текучова – координатка Кампанії з протидії дискримінації в Україні

Метою проекту «Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації», що здійснюється  ВГО «Генерація Успішної Дії» в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини є роз’яснення цільовій аудиторії інформаційно-просвітницької кампанії недопустимості дискримінації людей з інвалідністю; необхідності рівного ставлення; формування у молоді розуміння  соціально-правової концепції інвалідності.

Контакти: Юлія Сачук, керівник проекту, sachuk@gud.org.ua, +38 (063) 443 29 32

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: