Тренінг «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів»

23 – 24 червня в м. Дніпропетровськ у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (адреса: вул. Гоголя, 29, ауд. 104) відбудеться тренінг «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів».

23 – 24 червня в м. Дніпропетровськ у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (адреса: вул. Гоголя, 29, ауд. 104) відбудеться тренінг «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів». Організатори заходу ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із ГО «Інститут Громадської Експертизи».

Мета тренінгу – підвищити спроможність учасників тренінгу з організації та проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. Підготовити та сформувати групу громадських експертів для розробки нової Програми запобігання та протидії корупції у Дніпропетровській області та провести антикорупційну експертизу нормативно-правових актів Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради.

Тренер Олексій Андреєв, голова ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

Під час тренінгу будуть розглянуті особливості застосування існуючих методик антикорупційної експертизи нормативно-правових актів.

До участі у тренінгу запрошуються представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, члени консультативно-дорадчих органів, утворених при органах влади (громадські ради, громадські експертні ради), депутати місцевих рад (обласної, районних, міських та районних у містах рад), журналісти, студенти ВНЗ із м. Дніпропетровська, які хочуть отримати знання та практичні навички проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, а також долучитися до процесу оцінки та удосконалення місцевих програм запобігання та протидії корупції.

Умови участі у тренінгу: якщо Ви зацікавилися пропозицією та бажаєте взяти участь у тренінгу, то для цього необхідно до 17:00 22 червня 2015 р. надіслати в електронному вигляді заявку (форма заявки) на адресу: dcecrp@i.ua, або заповнити за посиланням.

До участі у тренінгу допускаються лише особи, які отримали від організаторів офіційне підтвердження своєї участі у тренінгу.

Організатори забезпечують усіх учасників тренінгу роздатковими матеріалами та харчуванням (обід та кава-брейк). Організатори тренінгу не відшкодовують учасниками витрати на проїзд та проживання.

Тренінг проводиться у межах проекту «Громадська оцінка місцевої антикорупційної програми, ініціювання її удосконалення та запровадження громадської антикорупційної експертизи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти:  Андреєв Олексій, (066) 77-66-456, dcecrp@i.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: