20 грантів для участі у фестивалі ідей «Майбутнє спільнот» в Одесі

Міжнародний фонд «Відродження» підтримає 20 лідерів громад з регіонів, надавши їм гранти на покриття проживання та проїзд для участі у першому фестивалі ідей «Майбутнє спільнот» який відбужеться в Одесі з 25 по 27 серпня.

 

Лідер громади свого населеного пункту? Маєш що сказати? Є шанс, що твій виступ почують більше 1000 відвідувачів першого Фестивалю ідей «Майбутнє спільнот», що відбудеться в Одесі з 25 по 27 серпня.

Міжнародний фонд «Відродження» підтримає 20 лідерів громад з регіонів, надавши їм гранти на покриття проживання та проїзд для участі у Фестивалі. Заохочуємо до подання заявок аплікантів із Донецької та Луганської областей.

Для участі потрібно запропонувати власну ідею виступу та/або певний формат публічного заходу (тривалістю не більше 1 години): https://goo.gl/Vbf9rn 

Дедлайн для подачі заявок – 17 липня.

Відбір учасників буде проводитися експертами з The Aspen Institute Kyiv, Impact Hub Odessa та Міжнародного фонду «Відродження». Пріоритет буде надаватись активним, ініціативним та небайдужим соціальним інноваторам, які можуть зробити внесок у змістовне наповнення фестивалю ідей.

Подія на Фейсбуці: https://goo.gl/cK9Ev3 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: