Топ-10 іноземних послів в Україні. Топ-10 українських послів за кордоном

Рейтинг Інституту світової політики базується на експертному опитуванні всіх тих, хто має змогу аналізувати роботу глав диплома-тичних місій не лише через їхні публічні заяви у ЗМІ, а й під час безпосереднього спілкування — формального та неформального.

Рейтинг Інституту світової політики базується на експертному опитуванні всіх тих, хто має змогу аналізувати роботу глав диплома-тичних місій не лише через їхні публічні заяви у ЗМІ, а й під час безпосереднього спілкування — формального та неформального. Експерти обирали з повного переліку глав дипломатичних представництв, акредитованих в Україні, та українських послів за кордоном по десять осіб та оцінювали їх за десятибальною шкалою: чим ефективнішою була діяльність посла, тим вищий бал.

Публікацію підготовлено Інститутом світової політики у межах “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України” реалізованої Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Рейтинг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: