Тільки п’ята частина мешканців Чернігівщини знають своїх депутатів

У Чернігові відбувся круглий стіл “Місцеві вибори 2010 на Чернігівщині: кому стало краще?”

24 травня в Чернігові відбувся круглий стіл “Місцеві вибори 2010 на Чернігівщині: кому стало краще?”. Захід провів Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень у межах проекту “Рік після виборів: моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори”, який здійснюють ЛМГО “Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу” та Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з організаціями – учасницями Мережі підтримки реформ за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти проаналізували діяльність 18 обранців: по 6 з Чернігівської обласної ради, міських рад Чернігова та Ніжина.

Експерт Поліського фонду Максим Корявець оприлюднив результати опитування мешканців Чернігова та Ніжина щодо обізнаності виборців про діяльність депутатів місцевих рад. Лідерство за кількістю згадувань посіли не депутати, а міські голови: 15,0% ніжинських і 6,5% чернігівських респондентів згадали саме їх. Загалом лише 21,3% опитаних змогли правильно назвати своїх обранців у міських радах (у Чернігові – 14,5%, у Ніжині – 35,0%).

Експерт Сергій Соломаха запропонував скоротити термін роботи депутатів міської ради до 2-3 років задля активізації їхньої діяльності та покращення ефективності роботи з громадянами.

Дослідження стане основою для вироблення рекомендацій щодо покращення діяльності місцевих депутатів у частині їхньої роботи з виборцями.

Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень
Євгеній Романенко
(0462) 66 11 27
info@pfirs.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: