Тернопільські експерти розкажуть про важливість прийняття місцевого статуту

23 травня о 10:00 у Тернополі відбудеться прес-конференція, присвячена прийняттю Статуту територіальної громади міста

Сьогодні, 23 травня, о 10:00 у Тернополі, у Тернопільському прес-клубі (бульв. Шевченка, 23, вхід із двору вул. О. Кульчицької), відбудеться прес-конференція, присвячена прийняттю Статуту територіальної громади міста. Доопрацювання Статуту відбувалося в межах проекту “Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль”, який реалізує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь міський голова Сергій Надал, керівник проекту Володимир Ханас, члени робочої групи з підготовки Статуту.

Учасники прес-конференції розкажуть про важливість прийняття документу для розвитку місцевого самоврядування в Тернополі. За задумом ініціаторів, Статут має запровадити механізми місцевої демократії, систему процедур для прийняття багатьох рішень, як-от проведення місцевих референдумів і громадських слухань.

Контакти: ТМО “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: