Тернопільські експерти підготували зміни до Статуту територіальної громади міста

У Тернополі відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню першої редакції пакету положень, що забезпечують дію Статуту територіальної громади міста Тернопіль

14 березня в Тернополі відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню першої редакції пакету положень, що забезпечують дію Статуту територіальної громади міста Тернопіль. Відповідний проект реалізує Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

В обговоренні брали участь члени робочої групи з розробки Статуту, депутати міської та обласної рад, лідери громадських організацій і журналісти. Обговорення транслювалося в Інтернеті (трансляцію можна переглянути в соціальній мережі Twitter за допомогою хештегів #ternopil #statut).

Усім учасникам було презентовано компакт-диски з матеріалами пакету положень до Статуту та результатами соціологічного опитування серед експертів.

Рішенням міського голови Сергія Надала було створено нову робочу групу з розробки Статуту територіальної громади міста, яка доопрацювала попередню редакцію Статуту й винесла її на громадське обговорення. Громадськість мала можливість ознайомитися з проектом на офіційному сайті міської ради та на спеціально створеному сайті.

Контакти: Творче молодіжне об’єднання “Нівроку”, Володимир Ханас, (0352) 420 172, khanas.volodymyr@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: