Тернопільщина: куди йдуть гроші на дороги?

У Тернопільській області розпочато проект “Де ви, гроші на дороги?”

У Тернопільській області розпочато проект “Де ви, гроші на дороги?” Його здійснює Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект стосується реалізації права громадян на доступ до інформації про розподіл і використання коштів, які спрямовують на утримання вулиць і доріг комунальної власності.

Керівник проекту Володимир Ханас пояснив: “Ми хочемо подивитися, що насправді відбувається, оскільки більшість із нас є платниками податків, а частина безпосередньо є платниками транспортного податку. І питання, куди йдуть кошти та як вони розподіляються, як отримати інформацію про ці процеси, нас цікавлять”.

Голова ТМО “Нівроку” Олександр Домбровський додав: “Буде здійснено виїзди на місця, огляд, проведення інтерв’ю з посадовими особами, з представниками підрядників і так далі. Відповідно буде напрацьовано рекомендації, буде сформовано аналітичний звіт. Цю проблематику також буде винесено на ще одне обговорення за круглим столом”.

Творче молодіжне об’єднання “Нівроку”
Володимир Ханас
(0352) 420 172
khanas.volodymyr@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: