ТЕРНОПІЛЬЧАНИ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗНАТИ ВСЕ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКУ ІНТЕГРАЦІЮ

 22 січня (четвер) о 12.00 в приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (бульвар Т. Шевченка, 15) відбудеться відкриття нового Центр європейської інформації. Центр європейської інформації створюється Тернопільським прес-клубом у співпраці з Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою в рамках проекту "Тернопільщина: назустріч європейському майбутньому через об’єктивну інформацію"" за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".

 22 січня (четвер) о 12.00 в приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (бульвар Т. Шевченка, 15) відбудеться відкриття нового Центр європейської інформації.

Центр європейської інформації створюється Тернопільським прес-клубом у співпраці з Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою в рамках проекту “Тернопільщина: назустріч європейському майбутньому через об’єктивну інформацію”” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр європейської інформації забезпечить доступ усім зацікавленим громадянам Тернопільщини до інформаційних ресурсів  з тематики європейської інтеграції. Відвідувачі Центру зможуть отримати повну інформацію про Європейський Союз, його історію, засади діяльності, існуючі переваги та недоліки при вступі до ЄС, можливості для студентів щодо навчання в країнах-членах ЄС тощо.

На відкриття Центру запрошуються ЗМІ, представники громадських організацій, освітяни, студенти та усі бажаючі.

У програмі заходу: виступи та привітання міського голови  Тернополя  Романа Заставного; начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньо-економічної діяльності ОДА  Василя Кравця; директора Тернопільської обласної універсальної бібліотеки Василя Вітенка; голови Тернопільського прес-клубу  Тетяни Тарасенко; представників Міжнародного фонду “Відродження”; презентація інформаційних ресурсів ЦЄІ у Тернополі, веб-сторінки ЦЄІ на сайті Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (http//www.library.te.ua), ознайомлення з можливостями пошуку інформації про європейську інтеграцію в фондах бібліотеки, виставки літератури “Знайомтесь: Європейський Союз” та “Україна на шляху до Європи”.

Захід відбудеться 22 січня 2009 р.

Час проведення: 12.00 – 13.30

Місце проведення: обласна універсальна наукова бібліотека

Адреса: бульвар Т. Шевченка, 15, м. Тернопіль

 

*****

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні, а також пілотний ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” має на меті підвищення спроможності організацій громадянського суспільства України відігравати активну роль у процесі європейської інтеграції України. Програма ініціює та підтримує громадські ініціативи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Сайт: www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: