Теорія та практика громадського контролю: конференція у Дніпропетровську

12 вересня у Дніпропетровську відбудеться міжрегіональна науково-практична конференція “Громадський контроль: теорія та практика”

12 вересня у Дніпропетровську відбудеться міжрегіональна науково-практична конференція “Громадський контроль: теорія та практика”. Захід проводить ГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”, ГО “Інститут Громадської Експертизи” й ГО “Громадський захист” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Теми конференції:
– інституціоналізація та правове забезпечення громадського контролю в Україні;
– громадський моніторинг та оцінка діяльності органів виконавчої влади й місцевого самоврядування;
– громадський контроль як інструмент налагодження діалогу між владою, бізнесом і громадськістю;
– партнерство наукових установ і громадських об’єднань при здійсненні громадського контролю за діяльністю органів влади;
– пріоритети розвитку інструментів громадського контролю в Україні (громадський моніторинг, експертиза, слухання, обговорення, звітування тощо).

До участі в конференції запрошують представників аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, науковців, аспірантів, студентів, представників органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Щоб узяти участь у конференції, слід до 17:00 5 вересня надіслати в електронному вигляді заявку, тези доповіді та копію квитанції про сплату організаційного внеску на адресу dcecrp@i.ua.

Інформаційний лист, заявка й вимоги до оформлення тез

Контакти:
ГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр
з питань регуляторної політики”
Олексій Андреєв
066 77 66 456
dcecrp@i.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: