Тендери на організацію конференції та навчального семінару

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує два тендери

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує два тендери.

Перший тендер стосується організації щорічної конференції “Презентація результатів зовнішнього незалежного моніторингу й оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні”. Захід заплановано на 13 грудня.

Другий тендер стосується організації навчального семінару для представників Центрів правової інформації та консультацій. Захід заплановано на 27-28 листопада.

До участі в тендерах запрошують організації, що надають конференц-послуги: бронювання готелю (бази відпочинку), трансфер від місця прибуття учасників до місця поселення й назад, організація проживання, харчування, компенсація транспортних витрат учасників, оренда конференц-зали й обладнання для проведення заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 13 листопада на електронну адресу halchenko@irf.ua або факсом на номер (044) 486 76 29 (для програми “Верховенство права”). Усі питання та/або роз’яснення щодо тендерів слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.ua.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: