Тендери до і після ухвалених змін до закону про державні закупівлі: підсумки моніторингу

8 листопада о 12:00 у Києві (ІА “Регіональні новини”, вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, офіс 8) відбудеться прес-конференція “Тендери до і після ухвалених змін до закону про державні закупівлі: підсумки моніторингу по регіонах, галузях і проблемах”

8 листопада о 12:00 у Києві (ІА “Регіональні новини”, вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, офіс 8) відбудеться прес-конференція “Тендери до і після ухвалених змін до закону про державні закупівлі: підсумки моніторингу по регіонах, галузях і проблемах”. Захід проводить Центр політичних студій та аналітики (ЦПСА) за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Під час прес-конференції експерти підіб’ють підсумки громадського моніторингу державних закупівель, які здійснювали місцеві органи влади у 8 регіонах України на потреби управлінь сім’ї, молоді та спорту та для забезпечення своєї діяльності. Також буде оприлюднено дані щодо порогових закупівель на суми до 100 тисяч гривень.

Під час заходу буде проаналізовано ситуацію у сфері державних закупівель після ухвалення змін до законодавства, а також можливості громадського контролю за використанням публічних коштів.

Серед учасників прес-конференції буде головний редактор порталу “Наші гроші” Олексій Шалайський, директор ЦПСА Віктор Таран, координатор проекту Ольга Будник, керівник відділу державних закупівель ЦПСА Андрій Марусов, керівник секретаріату Партнерства “За доброчесні державні закупівлі” Андрій Любич.

Контакти:
Центр політичних студій та аналітики
Ольга Будник, 097 401 73 76, 050 735 46 35
Інна Грищенко, 063 731 39 15

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: