ТЕНДЕР «ВЕРИФІКАЦІЯ КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ»

Мета тендеру – верифікація якості та відповідності інформації даних Єдиного державного реєстру щодо кінцевих бенефіціарних власників обраних юридичних осіб, які працюють в енергетичній сфері, реальному стану справ, а також привернення суспільної уваги до необхідності забезпечення ефективного державного контролю за інформацією, яка подається суб’єктами господарювання до Реєстру.

Мета тендеру – верифікація якості та відповідності інформації даних Єдиного державного реєстру щодо кінцевих бенефіціарних власників обраних юридичних осіб, які працюють в енергетичній сфері, реальному стану справ, а також привернення суспільної уваги до необхідності забезпечення ефективного державного контролю за інформацією, яка подається суб’єктами господарювання до Реєстру.

Учасники тендеру: громадські об’єднання та ЗМІ, що працюють як незалежні агенції журналістських розслідувань або в інший спосіб регулярно проводять журналістські розслідування й публікують їх результати. Вітається залучення до виконання проектів в якості партнерів представників інших неурядових організацій, які працюють над аналізом державної політики в енергетичному секторі України.

Проектна пропозиція має передбачати:

– верифікацію даних Єдиного державного реєстру щодо кінцевих бенефіціарних власників обраних юридичних осіб, які працюють в енергетичній сфері, шляхом проведення журналістських розслідувань;

– підготовку статей /репортажів за підсумками журналістських розслідувань;

– обговорення та оприлюднення результатів журналістських розслідувань на публічних заходах (круглому столі, прес-конференції тощо), а також у засобах масової інформації.

Деталі тендеру

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: