Тендер на відбір незалежного аудитора

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ ПОСЛУГ З АУДИТУ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ В 2017 РОЦІ».

Програмна ініціатива «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує ТЕНДЕР «ЗАКУПІВЛЯ ПОСЛУГ З АУДИТУ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНІЦІАТИВИ З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ В УКРАЇНІ В 2017 РОЦІ».

Ініціативу реалізує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні реалізують Ініціативу з розвитку аналітичних центрів України.

Мета тендеру – відбір незалежного аудитора для проведення аудиту Ініціативи в 2017 році (період перевірки з 01.01.2017 по 01.06.2017 р.)

Учасники тендеру мають відповідати наступним вимогам:

– строк діяльності аудиторської фірми на ринку аудиторських послуг  становить не менше 10 років;

–  аудиторська фірма може забезпечити залучення до групи з аудиту сертифікованих аудиторів, які працюють за основним місцем роботи та мають стаж роботи аудитором не менше 5 років;

–  відсутність стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників;

– досвід проведення аудиту міжнародних проектів технічної допомоги;

– досвід проведення аудиту проектів неурядових організацій, які виконуються завдяки фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, USAID, Європейської комісії буде розглядатися як перевага.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 26 квітня 2017 року.

Оголошення результатів тендеру – 16 травня 2017 року.

Тендерні пропозиції в електронному вигляді слід надіслати на адресу golota@irf.kiev.ua. У рубриці “Тема” електронного листа прохання вказати “Тендер на аудиторські послуги”.

Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надаються лише електронною поштою.

Більше про тендер за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: