Тендер на видання річного звіту з розвитку Національного превентивного механізму в Україні

Пропозиції слід подати до 17:00 30 квітня

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на видання річного звіту з розвитку Національного превентивного механізму в Україні.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги друку, публікацій, макетування та верстки.

Пропозиції слід подати до 17:00 30 квітня на електронні адреси halchenko@irf.kiev.ua та yavorska@irf.kiev.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 23 квітня 2013 року”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси halchenko@irf.kiev.ua та yavorska@irf.kiev.ua. Будь-які запити стосовно тендеру повинні містити дату його оголошення – 23 квітня 2013 року.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 30 квітня.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: