Тендер на верстку, макетування та виведення на плівку книжки

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на верстку, макетування та виведення на плівку книжки “Effective Criminal Defence in Eastern Europe”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на верстку, макетування та виведення на плівку книжки “Effective Criminal Defence in Eastern Europe”.

Пропозиції слід подати до 24 жовтня електронною поштою на адреси rol@irf.kiev.ua та halchenko@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 17 жовтня 2012 року”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на електронні адреси yavorska@irf.kiev.ua та halchenko@irf.kiev.ua. Будь-які запити стосовно цього тендеру мають містити в темі листа дату його оголошення – 17 жовтня 2012 року.

Потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Ціни слід зазначати у форматі “все включено”. Не можна буде зазначити додаткових витрат пізніше. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
halchenko@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: