Тендер на верстку книжки

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на верстку, макетування та виведення на плівку книжки

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на верстку, макетування та виведення на плівку книжки “Нові підходи до реформування органів прокуратури”.

Пропозиції слід подати до 10 грудня 2011 року електронною поштою на адресу rol@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 05 грудня 2011 року”.

Усі питання та/або роз’яснення стосовно пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на адреси yavorska@irf.kiev.ua та mazur@irf.kiev.ua. Будь-які запити стосовно тендеру мають містити в темі листа дату його оголошення – 5 грудня 2011 року.

Потрібні такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Ціни слід указувати у форматі “все включено”. Не можна буде зазначити додаткових витрат пізніше. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити роз’яснень перед визначенням переможця.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні та технічним специфікаціям, а також є найвигіднішою для Покупця з погляду вартості, відповідності специфікаціям пропозиції, гарантії та доставки.

“Верховенство права”
Мар’яна Мазур
(044) 482 03 63
mazur@irf.kiev.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: