Тендер на створення нової версії офіційного веб-сайту Міжнародного фонду “Відродження”

Цілями створення нової версії офіційного веб-сайту фонду є посилення презентаційного компоненту фонду та покращення комунікації з громадянським суспільством (включно з грантоотримувачами). Документи слід подати до 17:00 17 грудня

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує тендер на створення нової версії офіційного веб-сайту Фонду (https://www.irf.ua/).

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – сприяти розвитку відкритого суспільства й утвердженню демократії в Україні шляхом посилення спроможності громадянського суспільства вчасно та гнучко реагувати на суспільні зміни, формувати соціальні запити та працювати згідно з принципами відкритого суспільства. Фонд прагне розвитку в Україні суспільства, яке живе за принципами верховенства права, де існує повага до думки меншості та панує різноманіття ідей, владу обирають демократичним шляхом, і вона підзвітна своїм громадянам. Свою діяльність фонд здійснює через надання фінансової допомоги неурядовим організаціям (у вигляді грантів), а також реалізації власних проектів та ініціатив.

Цілями створення нової версії офіційного веб-сайту фонду є:
– посилення презентаційного компоненту фонду;
– покращення комунікації з громадянським суспільством (включно з грантоотримувачами).

Новий сайт повинен мати сучасний дизайн і навігацію, бути інтуїтивно зрозумілим і легким у користуванні, інтегрованим із соціальними мережами. Загалом він має відповідати концепції та стилістиці сайту Фундацій відкритого суспільства (http://www.opensocietyfoundations.org/).

Технічне завдання буде розроблено спільно з переможцем тендеру після укладення угоди.

Обов’язковим є заповнення доданих форм (графік виконання робіт і детальний бюджет).

Для участі в тендері слід подати до 17:00 17 грудня на електронну адресу pr@irf.ua такі документи:
– тендерний концепт у довільній формі, який міститиме коротку інформацію про організацію-виконавця, основні програмні та дизайнерські підходи до реалізації проекту;
пропонований графік виконання робіт;
пропонований бюджет.

Технічні вимоги до сайту

Критеріями оцінки переможців тендеру є:
– наявність в організації-виконавця досвіду, необхідного для виконання проекту; наявність портфоліо – успішних і якісних корпоративних веб-рішень (дизайн, програмування);
– відповідність пропозиції технічним вимогам;
– оптимальний графік виконання робіт;
– вартість тендерної пропозиції, в тому числі вартість ліцензій, підтримки та супроводу програмного забезпечення, яке буде надано в межах проекту.

 

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
liachinskiy@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – сприяти розвитку відкритого суспільства й утвердженню демократії в Україні шляхом посилення спроможності громадянського суспільства вчасно та гнучко реагувати на суспільні зміни, формувати соціальні запити та працювати згідно з принципами відкритого суспільства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: