Тендер на розробку візуальної ідентифікації ініціативи “Безоплатна правова допомога”

Пропозиції слід подати до 17:00 24 квітня

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на розробку візуальної ідентифікації ініціативи “Безоплатна правова допомога” (БПД). Інформаційно-просвітницький супровід ініціативи буде здійснюватися спільно з ВБО “Українська Фундація Правової Допомоги” та Координаційним центром із надання правової допомоги.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги з розробки візуальної ідентифікації (логотипів, шрифтів тощо) та інформаційних матеріалів, а також просування інформаційного контенту.

Пропозиції слід подати до 17:00 24 квітня на електронну адресу halchenko@irf.kiev.ua з копією на yavorska@irf.kiev.ua та yurfundacja@gmail.com. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер від 18 квітня 2013 року”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.kiev.ua до 12:00 24 квітня. Будь-які запити стосовно тендеру повинні містити дату його оголошення – 18 квітня 2013 року.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Замовник гарантує дотримання авторських прав і конфіденційності щодо всіх об’єктів інтелектуальної власності, поданих у складі пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи (див. умови тендеру):
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 26 квітня.

Умови тендеру

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: